Selected image for DR.WOLFF Dercome aknefug clear oxid крема , 100 ml

DR.WOLFF Dercome aknefug clear oxid крема , 100 ml

1.000ДЕН

Опис на производот

AKNEFUG OXID WASH - EФИКАСНО РЕШЕНИЕ ПРИ БЛАГИ И УМЕРЕНИ ОБЛИЦИ НА АКНИ НА КОЖАТА!
Aknefug Oxid Wash, претставува ефикасен пилинг и антибактериска суспензија за употреба на кожата на лицето.
Се користи кај средно до благо сериозни форми на acne vulgaris.Со неговиот состав од бензоил пероксид има антибактериски ефект врз кожата.
Се нанесува двапати дневно, по две-три капки на претходно измиено и влажно лице.
По две минути од нанесувањето, лицето темелно се мие со вода.

Спецификации

Бренд
DR.WOLFF

Тежина и димензии

Тежина
0.24 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9B47XLWLL6

EAN /   код

EAN /   код
8600103690126
1.000ДЕН

Опис на производот

AKNEFUG OXID WASH - EФИКАСНО РЕШЕНИЕ ПРИ БЛАГИ И УМЕРЕНИ ОБЛИЦИ НА АКНИ НА КОЖАТА!
Aknefug Oxid Wash, претставува ефикасен пилинг и антибактериска суспензија за употреба на кожата на лицето.
Се користи кај средно до благо сериозни форми на acne vulgaris.Со неговиот состав од бензоил пероксид има антибактериски ефект врз кожата.
Се нанесува двапати дневно, по две-три капки на претходно измиено и влажно лице.
По две минути од нанесувањето, лицето темелно се мие со вода.

Спецификации

Бренд
DR.WOLFF

Тежина и димензии

Тежина
0.24 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9B47XLWLL6

EAN /   код

EAN /   код
8600103690126
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.