Slike DUVOPLUS Шампон за куче релакс со лаванда, 250мл.
Ново
Slike DUVOPLUS Шампон за куче релакс со лаванда, 250мл.
Ново

DUVOPLUS Шампон за куче релакс со лаванда, 250мл.

PET SHOP MONA
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Релаксирачки шампон со благотворно дејство за кучиња
- мирис на лаванда
- за чисто, здрав и сјајно крзно
- без парабен, неутрална pH вредност
- со природни екстракти за сите раси на кучиња
Релаксирачкиот шампон со лаванда од duvoplus е специјално направен за возрасни кучиња. Овој шампон со смирувачки својства ги содржи сите природни екстракти потребни за чист, здрав и сјаен слој. Шампонот е погоден за сите раси на кучиња и исто така е без парабен. Екстрактот од лаванда дава прекрасен свеж мирис.
250мл.

Спецификации

Бренд
DUVOPLUS

Ананас ID

Шифра на производот
83RRJI9DX1

EAN /   код

EAN /   код
5414365368876
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Релаксирачки шампон со благотворно дејство за кучиња
- мирис на лаванда
- за чисто, здрав и сјајно крзно
- без парабен, неутрална pH вредност
- со природни екстракти за сите раси на кучиња
Релаксирачкиот шампон со лаванда од duvoplus е специјално направен за возрасни кучиња. Овој шампон со смирувачки својства ги содржи сите природни екстракти потребни за чист, здрав и сјаен слој. Шампонот е погоден за сите раси на кучиња и исто така е без парабен. Екстрактот од лаванда дава прекрасен свеж мирис.
250мл.

Спецификации

Бренд
DUVOPLUS

Ананас ID

Шифра на производот
83RRJI9DX1

EAN /   код

EAN /   код
5414365368876
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.