Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V
Slike EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V

EINHELL Автомобилски компресор CC-AC 12V

Електрометал
1.100ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Компресорот Einhell CC-AC 12 V е практичен компресор со високи перформанси, особено за флексибилна и мобилна употреба. Благодарение на приклучокот за запалка од 12 V и напојувањето од 2,9 m, различни операции на компримиран воздух како на пр. Надувување гуми за возила, мотоцикли, гуми за велосипеди, топки, мали воздушни душеци итн. може да се направи брзо и на која било локација. Преку интегрираниот манометар, моменталниот воздушен притисок може да се прочита од 0 до макс. 18 бари. Цревото за воздух е дополнително опремено со вентил за брзо затворање за удобно работење и може да се користи на разновиден начин со испорачаните 3 помошни адаптери (водена топка, душек на надувување и топчести адаптери).

Карактеристики и придобивки:
- Екстра долг приклучен кабел: 2,9 m
- 12V кабел за полнење со вклучен приклучок за запалка
- Воздушно црево со вентил за брзо заптивање за автомобилски гуми
- Манометар 0 - 18 бари

Номинален напон: 12 V
Максимален работен притисок: 18 bar
Должина на цревото под притисок: 450 mm

Спецификации

Бренд
Einhell

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
8K89G2HZ1U

EAN /   код

EAN /   код
4006825614114
1.100ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Компресорот Einhell CC-AC 12 V е практичен компресор со високи перформанси, особено за флексибилна и мобилна употреба. Благодарение на приклучокот за запалка од 12 V и напојувањето од 2,9 m, различни операции на компримиран воздух како на пр. Надувување гуми за возила, мотоцикли, гуми за велосипеди, топки, мали воздушни душеци итн. може да се направи брзо и на која било локација. Преку интегрираниот манометар, моменталниот воздушен притисок може да се прочита од 0 до макс. 18 бари. Цревото за воздух е дополнително опремено со вентил за брзо затворање за удобно работење и може да се користи на разновиден начин со испорачаните 3 помошни адаптери (водена топка, душек на надувување и топчести адаптери).

Карактеристики и придобивки:
- Екстра долг приклучен кабел: 2,9 m
- 12V кабел за полнење со вклучен приклучок за запалка
- Воздушно црево со вентил за брзо заптивање за автомобилски гуми
- Манометар 0 - 18 бари

Номинален напон: 12 V
Максимален работен притисок: 18 bar
Должина на цревото под притисок: 450 mm

Спецификации

Бренд
Einhell

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
8K89G2HZ1U

EAN /   код

EAN /   код
4006825614114
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.