0 thumbnail image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
1 thumbnail image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
2 thumbnail image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
3 thumbnail image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
4 thumbnail image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
5 thumbnail image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
Selected image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
Selected image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
Selected image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
Selected image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
Selected image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2
Selected image for EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2

EINHELL Безжична ударна дупчалка Li-Solo TE-CD 18/2

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.850 ДЕНЗаштеда 290 ДЕН
2.560ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Модел: TE-CD 18/2 LI-SOLO Производител: EINHELL Тип: Безжична ударна дупчалка Карактеристики: Функција за дупчење со чекан за дупчење во тула 2-брзински менувач за моќно навртување и брзо дупчење Моќниот мотор и металните менувачи овозможуваат висок вртежен момент Единечна глава за брзо запирање од 13 мм Автоматско заклучување на вретеното за лесно менување на алатот Контрола на брзина за фино подесување на деликатни работи Стегач за да се спречи презатегнување на завртките Ергономска мека рачка за поудобна работа Директен индикатор на уредот Вклучена LED светилка за осветлување на работната површина Вклучена е практична спојка за појас и метална длабинска стоп Број на чекори за глава: 25 Чак: 13 mm, единечен ракав Изведба на дупчење: Капацитет на дупчење во бетон: 15 mm Вртежен момент: 48 Nm Вртежи во минута: Брзина на мирување: 0 - 320 min^-1 Брзина на мирување: 0 - 1350 min^-1 Друго: Број на брзини: 2 Брзина на удар: 0 - 5120 min^-1 Брзина на удар: 0 - 21600 min^-1 Димензии: 74 mm x 200 mm x 250 mm

Спецификации

Бренд
Einhell

Тежина и димензии

Тежина
2.46 kg
Ширина
74 mm
Длабочина
200 mm
Висина
250 mm

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Тип
Безжична ударна дупчалка

Изведба

Максимален вртежен момент
48 Nm

Карактеристики

Други карактеристики
Udarna bušilica Prečnik bušenja u betonu (maks): 1.5 cm

Ананас ID

Шифра на производот
TC59DXJSXP

EAN /   код

EAN /   код
4006825607345
2.850 ДЕНЗаштеда 290 ДЕН
2.560ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Модел: TE-CD 18/2 LI-SOLO Производител: EINHELL Тип: Безжична ударна дупчалка Карактеристики: Функција за дупчење со чекан за дупчење во тула 2-брзински менувач за моќно навртување и брзо дупчење Моќниот мотор и металните менувачи овозможуваат висок вртежен момент Единечна глава за брзо запирање од 13 мм Автоматско заклучување на вретеното за лесно менување на алатот Контрола на брзина за фино подесување на деликатни работи Стегач за да се спречи презатегнување на завртките Ергономска мека рачка за поудобна работа Директен индикатор на уредот Вклучена LED светилка за осветлување на работната површина Вклучена е практична спојка за појас и метална длабинска стоп Број на чекори за глава: 25 Чак: 13 mm, единечен ракав Изведба на дупчење: Капацитет на дупчење во бетон: 15 mm Вртежен момент: 48 Nm Вртежи во минута: Брзина на мирување: 0 - 320 min^-1 Брзина на мирување: 0 - 1350 min^-1 Друго: Број на брзини: 2 Брзина на удар: 0 - 5120 min^-1 Брзина на удар: 0 - 21600 min^-1 Димензии: 74 mm x 200 mm x 250 mm

Спецификации

Бренд
Einhell

Тежина и димензии

Тежина
2.46 kg
Ширина
74 mm
Длабочина
200 mm
Висина
250 mm

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Тип
Безжична ударна дупчалка

Изведба

Максимален вртежен момент
48 Nm

Карактеристики

Други карактеристики
Udarna bušilica Prečnik bušenja u betonu (maks): 1.5 cm

Ананас ID

Шифра на производот
TC59DXJSXP

EAN /   код

EAN /   код
4006825607345
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.