Selected image for ELVI PERFECT DOG Храна за кучиња 20кг

ELVI PERFECT DOG Храна за кучиња 20кг

PETSY MK
1.290 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
1.161ДЕН
Понудата важи од 10/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Храна за кучиња (протеин 23%, масти 8%)

Спецификации

Бренд
ELVI

Тежина и димензии

Тежина
8.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MOJYFVXTKK

EAN /   код

EAN /   код
ANDPWLFTUM
1.290 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
1.161ДЕН
Понудата важи од 10/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Храна за кучиња (протеин 23%, масти 8%)

Спецификации

Бренд
ELVI

Тежина и димензии

Тежина
8.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MOJYFVXTKK

EAN /   код

EAN /   код
ANDPWLFTUM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.