Slike ЕМОС Програматор Ип44 3680w
Slike ЕМОС Програматор Ип44 3680w

ЕМОС Програматор Ип44 3680w

Меркур
885ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Дигитален, неделно, приклучок во штекер, 10 програми, мин прилагодливо време на префрлување 1 мин.
• Можност за втоварување до 3680 W

Спецификации

Бренд
EMOC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Тежина
0.1 g

Ананас ID

Шифра на производот
S6UJJ19XYF

EAN /   код

EAN /   код
859292000046
885ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Дигитален, неделно, приклучок во штекер, 10 програми, мин прилагодливо време на префрлување 1 мин.
• Можност за втоварување до 3680 W

Спецификации

Бренд
EMOC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Тежина
0.1 g

Ананас ID

Шифра на производот
S6UJJ19XYF

EAN /   код

EAN /   код
859292000046
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.