Selected image for ENGELHARD Nisita ung - маст за нос , 10 g

ENGELHARD Nisita ung - маст за нос , 10 g

370ДЕН

Опис на производот

Nisita маст за нос се користи во случај на сува носна слузница.
-како помошна терапија при затнат нос, ( на пр. при обична настинка),
-за чистење и навлажување на носната слузница, на пр. во случаи на сув воздух во просторијата.
Состав: 100g маст содржи: 2.8g натриум хлорид и 7.2g на натриум хидрогенкарбонат.

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
B847X7TPQD

EAN /   код

EAN /   код
4104480570711
370ДЕН

Опис на производот

Nisita маст за нос се користи во случај на сува носна слузница.
-како помошна терапија при затнат нос, ( на пр. при обична настинка),
-за чистење и навлажување на носната слузница, на пр. во случаи на сув воздух во просторијата.
Состав: 100g маст содржи: 2.8g натриум хлорид и 7.2g на натриум хидрогенкарбонат.

Спецификации

Бренд
ENGELHARD

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
B847X7TPQD

EAN /   код

EAN /   код
4104480570711
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.