Selected image for ESI Cranberry cyst кесички

ESI Cranberry cyst кесички

692ДЕН

Опис на производот

Овој додаток во исхраната е направен со титрирани екстракти од брусница, боровинки, Голденрод и зелен чај.
Брусницата помага да се подобри функцијата на уринарниот тракт и да се ослободи од вишок телесни течности; Покрај тоа, екстрактите од Бибери и Голденод ја промовираат функционалноста на уринарниот тракт и го зголемуваат имунитетниот систем на организмот. Зелениот чај помага да се ослободите од вишокот на течности. Ова е вегански, глутен, засладен производ.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Ананас ID

Шифра на производот
U744KDS0MY

EAN /   код

EAN /   код
8008843009992
692ДЕН

Опис на производот

Овој додаток во исхраната е направен со титрирани екстракти од брусница, боровинки, Голденрод и зелен чај.
Брусницата помага да се подобри функцијата на уринарниот тракт и да се ослободи од вишок телесни течности; Покрај тоа, екстрактите од Бибери и Голденод ја промовираат функционалноста на уринарниот тракт и го зголемуваат имунитетниот систем на организмот. Зелениот чај помага да се ослободите од вишокот на течности. Ова е вегански, глутен, засладен производ.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Ананас ID

Шифра на производот
U744KDS0MY

EAN /   код

EAN /   код
8008843009992
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.