Selected image for ESI Гинкомакс форте 30 таблети

ESI Гинкомакс форте 30 таблети

310ДЕН

Опис на производот

Додаток на исхраната од природно потекло базиран на сув екстракт, титриран и стандардизиран (на 26% флавонол гликозиди) со висока доза, 240 мг во една таблета. Гинко билобата ја поттикнува функционалноста на микроциркулацијата, меморијата и когнитивните функции.
Пакување: 30 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
X52TLAZ7FO

EAN /   код

EAN /   код
8008843132690
310ДЕН

Опис на производот

Додаток на исхраната од природно потекло базиран на сув екстракт, титриран и стандардизиран (на 26% флавонол гликозиди) со висока доза, 240 мг во една таблета. Гинко билобата ја поттикнува функционалноста на микроциркулацијата, меморијата и когнитивните функции.
Пакување: 30 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
X52TLAZ7FO

EAN /   код

EAN /   код
8008843132690
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.