Slike ESI Le dieci erbe, 40 таблети
Slike ESI Le dieci erbe, 40 таблети

ESI Le dieci erbe, 40 таблети

ПЗУ Аптека Полин
235ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Комбинација од 10 билки
За опстипација, метеоризам, црнодробна и билијарна инсуфициенција
Пакување: 40 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XW1TLGFXGO

EAN /   код

EAN /   код
8008843004331
235ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комбинација од 10 билки
За опстипација, метеоризам, црнодробна и билијарна инсуфициенција
Пакување: 40 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XW1TLGFXGO

EAN /   код

EAN /   код
8008843004331
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.