Selected image for ESI Le dieci erbe фибра

ESI Le dieci erbe фибра

357ДЕН

Опис на производот

Le Dieci Erbe Fibra е додаток на храна, 100% природно потекло, составен од мешавина од прашкасти билки и Псилиум способен за промовирање на функциите на цревата, правилно варење на храната и протерување на измет.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EZ1TLRE39M

EAN /   код

EAN /   код
8008843131112
357ДЕН

Опис на производот

Le Dieci Erbe Fibra е додаток на храна, 100% природно потекло, составен од мешавина од прашкасти билки и Псилиум способен за промовирање на функциите на цревата, правилно варење на храната и протерување на измет.

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EZ1TLRE39M

EAN /   код

EAN /   код
8008843131112
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.