Selected image for ESI Le dieci erbe колон клинс, 60 таблети

ESI Le dieci erbe колон клинс, 60 таблети

350ДЕН

Опис на производот

Le dieci erbe colon cleanse
Природно средство на база билни екстракти и високо концентриран екстракт од Алое Вера
Против опстипација и мрзливи црева
Пакување: 30 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JE2TL0H6CS

EAN /   код

EAN /   код
8008843131839
350ДЕН

Опис на производот

Le dieci erbe colon cleanse
Природно средство на база билни екстракти и високо концентриран екстракт од Алое Вера
Против опстипација и мрзливи црева
Пакување: 30 таблети

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JE2TL0H6CS

EAN /   код

EAN /   код
8008843131839
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.