Selected image for ESI НоДол, 60 капсули

ESI НоДол, 60 капсули

490ДЕН

Опис на производот

Против болки и вкочанетост на зглобовите
Со глукозамин сулфат, хондроитин сулфат, манган, екстракт од алое, корен од ѓаволска канџа и МСМ
Пакување: 60 капсули

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
172TLA5Z2I

EAN /   код

EAN /   код
8008843003952
490ДЕН

Опис на производот

Против болки и вкочанетост на зглобовите
Со глукозамин сулфат, хондроитин сулфат, манган, екстракт од алое, корен од ѓаволска канџа и МСМ
Пакување: 60 капсули

Спецификации

Бренд
ESI

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
172TLA5Z2I

EAN /   код

EAN /   код
8008843003952
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.