Selected image for EYENLIP AC Clear Spot Patch

EYENLIP AC Clear Spot Patch

Elloxy
257ДЕН

Опис на производот

Опис:

• Лепенка што апсорбира себум и ги штити проблематичните области од иритација од надворешни средини.
• Леспенката лесно се лепи на кожата и е водоотпорна.
• Хидроколоидна лепенка која и овозможува на кожата да дише.
• Во пакувањето има 3 различни големини што е погодна за различни големини и делови од проблематичните области.

Пакување: 7mm x 10 pcs +10mm x 5 pcs +12mm x 9 pcs

Начин на употреба

• Нанесете ја лепенката на проблематичниот дел, на претходно исчистено лице.
• Една лепенка може да се користи 8-12 часа.

Спецификации

Бренд
EYENLIP

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WPQT5TSMRM

EAN /   код

EAN /   код
AN67LO2HSA
257ДЕН

Опис на производот

Опис:

• Лепенка што апсорбира себум и ги штити проблематичните области од иритација од надворешни средини.
• Леспенката лесно се лепи на кожата и е водоотпорна.
• Хидроколоидна лепенка која и овозможува на кожата да дише.
• Во пакувањето има 3 различни големини што е погодна за различни големини и делови од проблематичните области.

Пакување: 7mm x 10 pcs +10mm x 5 pcs +12mm x 9 pcs

Начин на употреба

• Нанесете ја лепенката на проблематичниот дел, на претходно исчистено лице.
• Една лепенка може да се користи 8-12 часа.

Спецификации

Бренд
EYENLIP

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WPQT5TSMRM

EAN /   код

EAN /   код
AN67LO2HSA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.