Selected image for EYENLIP Маска за усни Collagen Luster Lip Sleeping Mask 15г.

EYENLIP Маска за усни Collagen Luster Lip Sleeping Mask 15г.

Elloxy
280ДЕН

Опис на производот

Опис
Придобивки:
Mаска за спиење за усни, ги хидрира усните навечер и им дава нахранет, сјаен изглед на усните следното утро.
Помага за подобрување на еластичноста на кожата на усните.
Содржи масло од сончогледово семе.
Гел текстура со лесен апликатор.
Колаген: Додаден е хидролизиран колаген и керамид NP кој ја подобрува еластичноста на кожата на усните.
Пакување:15г.
Начин на употреба
Нанесете соодветна количина на усните пред спиење.

Спецификации

Бренд
EYENLIP

Тежина и димензии

Тежина
0.13 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0HJ2KHH8BA

EAN /   код

EAN /   код
ANO9KOIQUL
280ДЕН

Опис на производот

Опис
Придобивки:
Mаска за спиење за усни, ги хидрира усните навечер и им дава нахранет, сјаен изглед на усните следното утро.
Помага за подобрување на еластичноста на кожата на усните.
Содржи масло од сончогледово семе.
Гел текстура со лесен апликатор.
Колаген: Додаден е хидролизиран колаген и керамид NP кој ја подобрува еластичноста на кожата на усните.
Пакување:15г.
Начин на употреба
Нанесете соодветна количина на усните пред спиење.

Спецификации

Бренд
EYENLIP

Тежина и димензии

Тежина
0.13 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0HJ2KHH8BA

EAN /   код

EAN /   код
ANO9KOIQUL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.