Selected image for FABBYGO Лежалка JH-2390T – Крем
Ново

FABBYGO Лежалка JH-2390T – Крем

Ananas direct badge iconбрзо
5.600 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
4.790ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Крем

Опис на производот

Димензии: 180×63.5×65-100cm
Состав: Метал, текстил

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Материјал
Метал, текстил
Други карактеристики
180×63.5×65-100cm

Ананас ID

Шифра на производот
RKE2ITPSLZ

EAN /   код

EAN /   код
AN75SG0O1Z
5.600 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
4.790ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Димензии: 180×63.5×65-100cm
Состав: Метал, текстил

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Материјал
Метал, текстил
Други карактеристики
180×63.5×65-100cm

Ананас ID

Шифра на производот
RKE2ITPSLZ

EAN /   код

EAN /   код
AN75SG0O1Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.