Selected image for FALCON Против-пожарен апарат 500ml

FALCON Против-пожарен апарат 500ml

АТОМЕМ
201ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

Карактеристики:
• Специјална формула за гаснење наменета да ги натопи и најмалите пожари без оглед на нивната причина и да се избегне нивно ширење.
• Не е токсично и еколошки безбедно за озонот.
• Нето: 500 мл.

Спецификации

Бренд
Falcon

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Земја на потекло
Кина
Тип на производ
Против-пожарен апарат

Ананас ID

Шифра на производот
DZQY50UQGH

EAN /   код

EAN /   код
9002852970068
201ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
• Специјална формула за гаснење наменета да ги натопи и најмалите пожари без оглед на нивната причина и да се избегне нивно ширење.
• Не е токсично и еколошки безбедно за озонот.
• Нето: 500 мл.

Спецификации

Бренд
Falcon

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Земја на потекло
Кина
Тип на производ
Против-пожарен апарат

Ананас ID

Шифра на производот
DZQY50UQGH

EAN /   код

EAN /   код
9002852970068
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.