Slike FANTECH Безжично гејмерско глувче CRUISER - WG11 бело
Slike FANTECH Безжично гејмерско глувче CRUISER - WG11 бело

FANTECH Безжично гејмерско глувче CRUISER - WG11 бело

Lux one
690ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•Безжичен гејмерски глушец.
•Сензор: Оптички, Pixart 3212
•DPI: 800 - 2400
•Работен век: 3 милион кликови
•Приклучок: Безжично, USB 2.0
•Оперативно растојание: 10 m
•Напојување: 1x AA battery
•Димензии: 117.5 х 72.5 х 38.5мм

Спецификации

Бренд
Fantech

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
M1SMNFPL8I

EAN /   код

EAN /   код
ANXND9Q8IL
690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Безжичен гејмерски глушец.
•Сензор: Оптички, Pixart 3212
•DPI: 800 - 2400
•Работен век: 3 милион кликови
•Приклучок: Безжично, USB 2.0
•Оперативно растојание: 10 m
•Напојување: 1x AA battery
•Димензии: 117.5 х 72.5 х 38.5мм

Спецификации

Бренд
Fantech

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
M1SMNFPL8I

EAN /   код

EAN /   код
ANXND9Q8IL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.