Selected image for FARM POWERED BY WURTH Тенда gazebo

FARM POWERED BY WURTH Тенда gazebo

Würth
3.500 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
2.290ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 19/05/2024

Боја:Зелена

Опис на производот

Димензија: 3x4m
Димензија на конструкцијата: 18/18/24mm
Ткаенина: 100g/m2 PE"

Спецификации

Бренд
FARM POWERED BY WURTH

Тежина и димензии

Тежина
10.74 kg

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски шатори
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
FQ3MGHQPRB

EAN /   код

EAN /   код
8606010347498
3.500 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
2.290ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 19/05/2024

Опис на производот

Димензија: 3x4m
Димензија на конструкцијата: 18/18/24mm
Ткаенина: 100g/m2 PE"

Спецификации

Бренд
FARM POWERED BY WURTH

Тежина и димензии

Тежина
10.74 kg

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски шатори
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
FQ3MGHQPRB

EAN /   код

EAN /   код
8606010347498
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.