Selected image for FESTA Рачваст окаст клуч со крцкало crv 10mm

FESTA Рачваст окаст клуч со крцкало crv 10mm

279ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Работните клучеви FESTA се изработени од висококвалитетни додатоци од хром-ванадиум
челична површина обработена со мат тврд хром за оптимална цврстина на површината и отпорност на корозија
рекет клуч се состои од 72 стврднати заби, наместени во 5 лакови
квалитетот, цврстината и точноста на копчињата се во согласност со стандардот DIN / ISO

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
4ASRT8X3G8

EAN /   код

EAN /   код
8590804040460
279ДЕН

Опис на производот

Работните клучеви FESTA се изработени од висококвалитетни додатоци од хром-ванадиум
челична површина обработена со мат тврд хром за оптимална цврстина на површината и отпорност на корозија
рекет клуч се состои од 72 стврднати заби, наместени во 5 лакови
квалитетот, цврстината и точноста на копчињата се во согласност со стандардот DIN / ISO

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
4ASRT8X3G8

EAN /   код

EAN /   код
8590804040460
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.