Slike FINO Ќеси за ѓубре GREEN LIFE EP 60l 18/1 зелено
Slike FINO Ќеси за ѓубре GREEN LIFE EP 60l 18/1 зелено

FINO Ќеси за ѓубре GREEN LIFE EP 60l 18/1 зелено

АНАНАС ШОП
135ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Тие се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање во три чекори.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
18

Ананас ID

Шифра на производот
BZ2MR24Z6O

EAN /   код

EAN /   код
5900536335971
135ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Тие се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање во три чекори.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
18

Ананас ID

Шифра на производот
BZ2MR24Z6O

EAN /   код

EAN /   код
5900536335971

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.