Slike FINO Ќеси за ѓубре со ластик 60l 10/1 црна
Slike FINO Ќеси за ѓубре со ластик 60l 10/1 црна

FINO Ќеси за ѓубре со ластик 60l 10/1 црна

АНАНАС ШОП
152ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Новите FINO еластични кеси обезбедуваат се што се случува во чантата да остане таму. Ултра еластичен, исклучително издржлив и отпорен на истекување.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Црна

Содржина на пакетот

Количина по пакет
10

Ананас ID

Шифра на производот
XS2MR7B3KF

EAN /   код

EAN /   код
5201314154327
152ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Новите FINO еластични кеси обезбедуваат се што се случува во чантата да остане таму. Ултра еластичен, исклучително издржлив и отпорен на истекување.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Црна

Содржина на пакетот

Количина по пакет
10

Ананас ID

Шифра на производот
XS2MR7B3KF

EAN /   код

EAN /   код
5201314154327

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.