Slike FINO Облеки за домаќинство 3/1
Slike FINO Облеки за домаќинство 3/1

FINO Облеки за домаќинство 3/1

АНАНАС ШОП
68ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Исклучително впива и идеален за суво и влажно бришење на сите видови површини (кујна, мазни површини и мебел). Лесно се перат и се перат во машина до 60 степени. Ако малку ја навлажнете крпата, се зголемува апсорпцијата на нечистотиите. Темелно измијте ја крпата по секоја употреба за да ја одржувате во добра состојба.

• Пакетот содржи 3 парчиња

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Жолта
Материјал
Вискоза

Ананас ID

Шифра на производот
MY1MR9DTAN

EAN /   код

EAN /   код
5201314913023
68ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Исклучително впива и идеален за суво и влажно бришење на сите видови површини (кујна, мазни површини и мебел). Лесно се перат и се перат во машина до 60 степени. Ако малку ја навлажнете крпата, се зголемува апсорпцијата на нечистотиите. Темелно измијте ја крпата по секоја употреба за да ја одржувате во добра состојба.

• Пакетот содржи 3 парчиња

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Жолта
Материјал
Вискоза

Ананас ID

Шифра на производот
MY1MR9DTAN

EAN /   код

EAN /   код
5201314913023

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.