Slike FINO Профилиран сунѓер 2+1
Slike FINO Профилиран сунѓер 2+1

FINO Профилиран сунѓер 2+1

АНАНАС ШОП
80ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Идеален за секојдневно миење на кујнски прибор (садови, чаши, тави, тенџериња). Ги штити ноктите при миење благодарение на специјалната рачка. Неговите специјални кристали придонесуваат за поефикасно чистење.

• Пакетот содржи 2 парчиња + 1 гратис

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Боја на производот
Жолта
Материјал
Полиуретанска пена, полиамид абразив

Ананас ID

Шифра на производот
303MR7MI18

EAN /   код

EAN /   код
8606013476607
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Идеален за секојдневно миење на кујнски прибор (садови, чаши, тави, тенџериња). Ги штити ноктите при миење благодарение на специјалната рачка. Неговите специјални кристали придонесуваат за поефикасно чистење.

• Пакетот содржи 2 парчиња + 1 гратис

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Боја на производот
Жолта
Материјал
Полиуретанска пена, полиамид абразив

Ананас ID

Шифра на производот
303MR7MI18

EAN /   код

EAN /   код
8606013476607
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.