Slike FIP Сушара за радијатор
Slike FIP Сушара за радијатор

FIP Сушара за радијатор

Меркур
367 ДЕНЗаштеда 92 ДЕН
275ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

FIP Коломбо фациле 3м сушара за радијатор

Спецификации

Бренд
FIP

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XQAHA2Y9C1

EAN /   код

EAN /   код
800318604230
367 ДЕНЗаштеда 92 ДЕН
275ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

FIP Коломбо фациле 3м сушара за радијатор

Спецификации

Бренд
FIP

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XQAHA2Y9C1

EAN /   код

EAN /   код
800318604230
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.