Slike FITOFARM Аспиратор за нос
Slike FITOFARM Аспиратор за нос

FITOFARM Аспиратор за нос

Anni Farm
1.100ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Носко вакуум за нос Нежно го отстранува назалниот секрет од носот на детето со помош на правосмукалка за дома.
Вметнете го едниот крај во правосмукалката, а другиот крај до врвот на носот на бебето.
Уредот го отстранува секретот на носот со непроменлив и безбеден притисок од вшмукување 0,2 бари, независно од вшмукувачката моќност на правосмукалката.
Избегнувајте да го користите уредот кај деца кои страдаат од назално крварење или хронична хемофилија.
Не го оставајте детето без надзор.
Носко вакуум за нос е клинички тестиран, безболен и нема несакани ефекти.
НЕ СООДВЕТЕН ЗА УПОТРЕБА НА МИКРОБРАНОВА ИЛИ СТЕРИЛИЗАТОР

Спецификации

Бренд
FITOFARM

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
VR39U78CCX

EAN /   код

EAN /   код
8606106901054
1.100ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Носко вакуум за нос Нежно го отстранува назалниот секрет од носот на детето со помош на правосмукалка за дома.
Вметнете го едниот крај во правосмукалката, а другиот крај до врвот на носот на бебето.
Уредот го отстранува секретот на носот со непроменлив и безбеден притисок од вшмукување 0,2 бари, независно од вшмукувачката моќност на правосмукалката.
Избегнувајте да го користите уредот кај деца кои страдаат од назално крварење или хронична хемофилија.
Не го оставајте детето без надзор.
Носко вакуум за нос е клинички тестиран, безболен и нема несакани ефекти.
НЕ СООДВЕТЕН ЗА УПОТРЕБА НА МИКРОБРАНОВА ИЛИ СТЕРИЛИЗАТОР

Спецификации

Бренд
FITOFARM

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
VR39U78CCX

EAN /   код

EAN /   код
8606106901054

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.