Selected image for FITOFARM Hydrogen спреј за кожа , 100 ml

FITOFARM Hydrogen спреј за кожа , 100 ml

85ДЕН

Опис на производот

Средство за дезинфекција и хигиена на кожа и слузници.
Дејство – антисептично.
Пакување: 100 мл

Спецификации

Бренд
FITOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R147X4W7XI

EAN /   код

EAN /   код
5310125000010
85ДЕН

Опис на производот

Средство за дезинфекција и хигиена на кожа и слузници.
Дејство – антисептично.
Пакување: 100 мл

Спецификации

Бренд
FITOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R147X4W7XI

EAN /   код

EAN /   код
5310125000010
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.