Slike FONEX Gummy Масло за брада 50 мл.
Ново
Slike FONEX Gummy Масло за брада 50 мл.
Ново

FONEX Gummy Масло за брада 50 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FONEX Gummy е изворедно масло за брада, кое ги хидрира влакната и ги прави здрави и сјајни.
Маслото е збогатено со природни состојки кои го храна ти легуваат лицето, додаваќи пријатен мирис.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
2PSXOFQE12

EAN /   код

EAN /   код
8691988009899
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FONEX Gummy е изворедно масло за брада, кое ги хидрира влакната и ги прави здрави и сјајни.
Маслото е збогатено со природни состојки кои го храна ти легуваат лицето, додаваќи пријатен мирис.

Спецификации

Бренд
FONEX

Ананас ID

Шифра на производот
2PSXOFQE12

EAN /   код

EAN /   код
8691988009899
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.