Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo
Slike FREEON Детска количка Solo

FREEON Детска количка Solo

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
7.350 ДЕНЗаштеда 760 ДЕН
6.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Лесно маневрирачка, пространа и компактна спортска количка е најдобриот придружник на сите семејни патувања. Количката му ја нуди на детето потребната удобност, безбедност и искуство, кои се врв на драгоценото време што го поминуваме како семејство. Наменета е за деца од 6 месеци до 15кг. Лесна е и има многу едноставен принцип на преклопување, па затоа е наменета за патување со јавен превоз. Се одликува со квалитетни тркала погодни за различни терени, ножна сопирачка и пространа корпа за пазарење. Потпирачот за грб може да се прилагоди во која било положба со помош на клип, пространиот потпирач за нозе може да се прилагоди на две позиции и лесно се чисти со влажна крпа. Рачката на количката е исклучително пријатна на допир, штитникот за заштита на децата е покриен со текстил, долгиот покрив има можност за продолжување и дополнително има заштита SPF 50+, која ќе го штити вашето дете од штетните UVA и UVB зраци и од директна сончева светлина. Преклопената количка е самостојна и има рачка за возење.
Модерен, но едноставен дизајн кој ќе привлече внимание и секогаш ќе биде во тренд.

Карактеристики:

 • лесна алуминиумска рамка
 • тежина 6.0кг.
 • преклопување со една рака,
 • предни тркала кои се вртат
 • издржливи гуми EVA
 • отстранлив преден штитник покриен со текстил,
 • број на позиции на потпирачот за грб: повеќе
 • рачка од пена
 • задна ножна сопирачка
 • прилагодлив потпирач за нозе
 • растеглив покрив со SPF50 + заштита
 • пространа корпа за пазарење
 • Димензии на количка преклопена: 57 x 46 x 24см.
 • Безбедносен појас со 5 точки
 • прилагодлив потпирач за грб

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
P5GEZ6UE68

EAN /   код

EAN /   код
3830075044381
7.350 ДЕНЗаштеда 760 ДЕН
6.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лесно маневрирачка, пространа и компактна спортска количка е најдобриот придружник на сите семејни патувања. Количката му ја нуди на детето потребната удобност, безбедност и искуство, кои се врв на драгоценото време што го поминуваме како семејство. Наменета е за деца од 6 месеци до 15кг. Лесна е и има многу едноставен принцип на преклопување, па затоа е наменета за патување со јавен превоз. Се одликува со квалитетни тркала погодни за различни терени, ножна сопирачка и пространа корпа за пазарење. Потпирачот за грб може да се прилагоди во која било положба со помош на клип, пространиот потпирач за нозе може да се прилагоди на две позиции и лесно се чисти со влажна крпа. Рачката на количката е исклучително пријатна на допир, штитникот за заштита на децата е покриен со текстил, долгиот покрив има можност за продолжување и дополнително има заштита SPF 50+, која ќе го штити вашето дете од штетните UVA и UVB зраци и од директна сончева светлина. Преклопената количка е самостојна и има рачка за возење.
Модерен, но едноставен дизајн кој ќе привлече внимание и секогаш ќе биде во тренд.

Карактеристики:

 • лесна алуминиумска рамка
 • тежина 6.0кг.
 • преклопување со една рака,
 • предни тркала кои се вртат
 • издржливи гуми EVA
 • отстранлив преден штитник покриен со текстил,
 • број на позиции на потпирачот за грб: повеќе
 • рачка од пена
 • задна ножна сопирачка
 • прилагодлив потпирач за нозе
 • растеглив покрив со SPF50 + заштита
 • пространа корпа за пазарење
 • Димензии на количка преклопена: 57 x 46 x 24см.
 • Безбедносен појас со 5 точки
 • прилагодлив потпирач за грб

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
P5GEZ6UE68

EAN /   код

EAN /   код
3830075044381
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.