Slike FREEON Писоар жабче
Slike FREEON Писоар жабче

FREEON Писоар жабче

Babycenter
799ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Одвикнувањето на малите деца од пелени ќе биде вистинска „мачкина кашлица“ со новиот писоар.
Писоарот има тркало што се врти кога вашето момче мочка на неа.
Атрактивниот дизајн го прави одвикнувањето од пелени попријатно и го забрзува навикнувањето на нокшир / писоар.
Лесно може да се прилагоди висината и е наменето за долгорочна употреба. внатрешниот дел е лесен за отстранување и овозможува лесно празнење и чистење.
Димензии: 16 X 21 x 33 см.

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
EA7ZXZ1WUI

EAN /   код

EAN /   код
3830071137995
799ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Одвикнувањето на малите деца од пелени ќе биде вистинска „мачкина кашлица“ со новиот писоар.
Писоарот има тркало што се врти кога вашето момче мочка на неа.
Атрактивниот дизајн го прави одвикнувањето од пелени попријатно и го забрзува навикнувањето на нокшир / писоар.
Лесно може да се прилагоди висината и е наменето за долгорочна употреба. внатрешниот дел е лесен за отстранување и овозможува лесно празнење и чистење.
Димензии: 16 X 21 x 33 см.

Спецификации

Бренд
FreeON

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
EA7ZXZ1WUI

EAN /   код

EAN /   код
3830071137995
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.