Slike FUEGO Фен CETKA  BY-812
Slike FUEGO Фен CETKA  BY-812

FUEGO Фен CETKA BY-812

Нептун
1.899ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Фен четка
• Моќност: 600W
• Напон:220-240V ~ 50-60Hz
• Прекинувач за напојување
• Поставки:0-1-2
• Kабел од 360 степени
• Вклучени се: -А Концентратор -E 32мм четка -J 40мм додаток за виткање коса -K 41.4-61.4mm додаток за виткање коса

Спецификации

Бренд
FUEGO

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
600 W
Број на брзини
2
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
969H6X9B4Z

EAN /   код

EAN /   код
2074141814619
1.899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Фен четка
• Моќност: 600W
• Напон:220-240V ~ 50-60Hz
• Прекинувач за напојување
• Поставки:0-1-2
• Kабел од 360 степени
• Вклучени се: -А Концентратор -E 32мм четка -J 40мм додаток за виткање коса -K 41.4-61.4mm додаток за виткање коса

Спецификации

Бренд
FUEGO

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќ
600 W
Број на брзини
2
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
969H6X9B4Z

EAN /   код

EAN /   код
2074141814619

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.