Slike FUEGO Хоризонтален замрзнувач fgho 251 cfmc, 251l, a, 42db
Slike FUEGO Хоризонтален замрзнувач fgho 251 cfmc, 251l, a, 42db

FUEGO Хоризонтален замрзнувач fgho 251 cfmc, 251l, a, 42db

Нептун
13.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•Хоризонтален замрзнувач
•Автоматско одмрзнување
•Енергетска класа:A
•Нето капацитет:251L
•Димензии:85х95,5х62,5

Спецификации

Бренд
FUEGO

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
B34COAV4JJ

EAN /   код

EAN /   код
2074141823635
13.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Хоризонтален замрзнувач
•Автоматско одмрзнување
•Енергетска класа:A
•Нето капацитет:251L
•Димензии:85х95,5х62,5

Спецификации

Бренд
FUEGO

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
B34COAV4JJ

EAN /   код

EAN /   код
2074141823635

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.