Slike G.SKILL Ram меморија ddr4 32gb (2x16gb) 3600mhz
Slike G.SKILL Ram меморија ddr4 32gb (2x16gb) 3600mhz

G.SKILL Ram меморија ddr4 32gb (2x16gb) 3600mhz

Нексио
5.090ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

RAM меморија DDR4 32GB (2x16GB) 3600MHz RipjawsV F4-3600C18D-32GVK
Тип на меморија: DDR4
Капацитет: 32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Тестирана брзина (XMP/EXPO): 3600 MT/s
Тестирана латентност (XMP/EXPO): 18-22-22-42
Тестирана волтажа (XMP/EXPO): 1.35V
Registered/Unbuffered:
Unbuffered
Error Checking (ECC): Non-ECC
SPD Брзина (Default): 2133 MT/s
SPD Волтажа (Default): 1.20V
Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready

Спецификации

Бренд
G.Skill

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
6T6WDQ3I8I

EAN /   код

EAN /   код
4713294223104
5.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

RAM меморија DDR4 32GB (2x16GB) 3600MHz RipjawsV F4-3600C18D-32GVK
Тип на меморија: DDR4
Капацитет: 32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Тестирана брзина (XMP/EXPO): 3600 MT/s
Тестирана латентност (XMP/EXPO): 18-22-22-42
Тестирана волтажа (XMP/EXPO): 1.35V
Registered/Unbuffered:
Unbuffered
Error Checking (ECC): Non-ECC
SPD Брзина (Default): 2133 MT/s
SPD Волтажа (Default): 1.20V
Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready

Спецификации

Бренд
G.Skill

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
6T6WDQ3I8I

EAN /   код

EAN /   код
4713294223104

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.