Slike GEBERIT Казанче
Slike GEBERIT Казанче

GEBERIT Казанче

Меркур
2.490ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Земја на потекло: Швајцарија
• 6/9l
• Тежина: 2.8kg
• Висока UV отпорност
• Тивко работење

Спецификации

Бренд
GEBERIT

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0J8NVPE4N5

EAN /   код

EAN /   код
402541672871
2.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Земја на потекло: Швајцарија
• 6/9l
• Тежина: 2.8kg
• Висока UV отпорност
• Тивко работење

Спецификации

Бренд
GEBERIT

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0J8NVPE4N5

EAN /   код

EAN /   код
402541672871
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.