Slike GELITA Колаген qyra  21 ампули
Slike GELITA Колаген qyra  21 ампули

GELITA Колаген qyra 21 ампули

Anni Farm
112ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

QYRA – Intensive care collagen.
Verisol-биоактивните колагенски пептиди директно го стимулираат метаболизмот на фибробластите на кожата да создаваат нов колаген, а со тоа ја зголемуваат хидратацијата и еластичноста а ја намалуваат и длабочината на брчките.
Кожата се измазнува, станува мека, сјајна и затегната.

Спецификации

Бренд
GELITA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
I07MUN1UOY

EAN /   код

EAN /   код
4260133180192
112ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

QYRA – Intensive care collagen.
Verisol-биоактивните колагенски пептиди директно го стимулираат метаболизмот на фибробластите на кожата да создаваат нов колаген, а со тоа ја зголемуваат хидратацијата и еластичноста а ја намалуваат и длабочината на брчките.
Кожата се измазнува, станува мека, сјајна и затегната.

Спецификации

Бренд
GELITA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
I07MUN1UOY

EAN /   код

EAN /   код
4260133180192

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.