Slike GENTICO Ќумур за скара 2kg
Slike GENTICO Ќумур за скара 2kg

GENTICO Ќумур за скара 2kg

АНАНАС ШОП
312ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ќумур за скара 2.5 кг во врекичка од дрво.

Спецификации

Бренд
GENTICO

Ананас ID

Шифра на производот
M7MI4JUQRS

EAN /   код

EAN /   код
8607000234118
312ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ќумур за скара 2.5 кг во врекичка од дрво.

Спецификации

Бренд
GENTICO

Ананас ID

Шифра на производот
M7MI4JUQRS

EAN /   код

EAN /   код
8607000234118

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.