Дом и градина

Во асортиманот на нашата платформа имаме огромен фонд на производи за дом и градина со кои ќе го уредите домот и ќе создадете удобен, убав и ефикасен простор за живеење. Имаме широка понуда производи кои ќе ја подобрат фунционалноста и естетиката во вашиот дом. Без разлика дали сакате да ја подобрите организацијата во кујната или да додадете декоративни елементи во градината, на Ананас ќе ги најдете сите производи кои ви се потребни.

Прикажи повеќе

Подобар квалитет на живот

Вашиот дом е вашето сигурно и безбедно место, а производите што ќе ги одберете за него, може значително да влијаат на вашиот секојдневен живот. Квалитетните производи за домот и градината може да ја зголемат вашата удобност и да ви помогнат подобро да се чувствувате во просторот каде минувате голем дел од времето.

Дополнително, овие производи ќе ви помогнат да го персонализирате вашиот животен простор за тој да го одрази вашиот животен стил и преференци. Со нашата палета на производи ќе може да креирате дом кој е уникатно ваш и во кој вие, вашето семејство и вашите пријатели ќе се чувствувате удобно.

Инвестирајте во вашиот дом

Ананас ви нуди широк избор на производи за секоја соба и секој агол од вашата градина. Од кујнски елементи до декор во градината, кај нас можете на едно место да ги нарачате сите производи кои ви се потребни за да воведете функционалност и стил во домот.

Доколку сакате ултра модерен дом, погледнете ја нашата колеција на производи за SMART дом. Инвестирањето во вашиот дом и градина може да ја зголеми вредноста на целокупниот имот. Добро одржуваните надворешни простори и модерните ентериери се секогаш привлечни за потенцијалните купувачи.

Кај нас може да купите производи од успешни брендови, познати по нивниот квалитет и долготрајност на производите. Може да купувате без грижи, знаејќи дека инвестирате во производи што ќе траат.

Одлична понуда на производи за дом и градина

Сакате да го обновите вашиот дом? Потребни ви се алати и саксии за градината? На Ананас можете на едно место да ги најдете сите производи кои ви се потребни за да креиратае прекрасен и топол дом.

Нарачајте кај нас онлајн мебел, осветлување, елементи за декорација. SMART дом производи, опрема за бања, средства за одржување на домот и друго. Кај нас ќе најдете квалитетни производи од најдобрите брендови на пазарот. Нарачајте онлајн со неколку кликови.

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.