Selected image for Ѓерданче Ќилибарно Cherry Color

Ѓерданче Ќилибарно Cherry Color

Loco Croco
1.290ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

Ѓерданче Ќилибарно Cherry Color
• Ова ѓерданче е изработено од традиционални ќилибарни монистра и е природен третман за ублажување на несаканите ефекти од забите како што се болка, губење апетит, гадење, треска и студ.
• Во исто време ќилибарот кој е природен лек против болка го релаксира вашето бебе и ја намалува потребата за лекови и го зајакнува имунитетот.
• Од овие причини ова ѓерданче е совршен помагател за заби кај малите дечиња.
• ќилибарот не е камен, има топол и мек допир, овозможува лесна и удобна употреба.
• Дијаметар: 11см.
• Димензии на пакувањето: 20x14см.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 20x14см.
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
W48ORVFFKB

EAN /   код

EAN /   код
ANXUXVC3OF
1.290ДЕН

Опис на производот

Ѓерданче Ќилибарно Cherry Color
• Ова ѓерданче е изработено од традиционални ќилибарни монистра и е природен третман за ублажување на несаканите ефекти од забите како што се болка, губење апетит, гадење, треска и студ.
• Во исто време ќилибарот кој е природен лек против болка го релаксира вашето бебе и ја намалува потребата за лекови и го зајакнува имунитетот.
• Од овие причини ова ѓерданче е совршен помагател за заби кај малите дечиња.
• ќилибарот не е камен, има топол и мек допир, овозможува лесна и удобна употреба.
• Дијаметар: 11см.
• Димензии на пакувањето: 20x14см.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 20x14см.
Состав
SPF

Ананас ID

Шифра на производот
W48ORVFFKB

EAN /   код

EAN /   код
ANXUXVC3OF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.