Selected image for GOLDEN ROSE Маскара Essential High Definition Lift Up & Great Volume

GOLDEN ROSE Маскара Essential High Definition Lift Up & Great Volume

КОЗМЕТРО ДООЕЛ
170ДЕН

Опис на производот

Иновативната формула, тенка и флексибилна гумена четка на оваа маскара ги дефинира, волуменизира и подигнува трепките, притоа премачкувајќи ја секоја трепка една по една без згрутчување.
Создава дефинирани и волуменизирани трепки за прекрасен изглед.

Спецификации

Бренд
GOLDEN ROSE

Тежина и димензии

Тежина
1.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ATGKXGRUWO

EAN /   код

EAN /   код
8691190070601
170ДЕН

Опис на производот

Иновативната формула, тенка и флексибилна гумена четка на оваа маскара ги дефинира, волуменизира и подигнува трепките, притоа премачкувајќи ја секоја трепка една по една без згрутчување.
Создава дефинирани и волуменизирани трепки за прекрасен изглед.

Спецификации

Бренд
GOLDEN ROSE

Тежина и димензии

Тежина
1.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ATGKXGRUWO

EAN /   код

EAN /   код
8691190070601
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.