Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна
Slike GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна

GRUNDIG Четка за коса HS 7082 црна

Нептун
2.299ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• 1100 W
• Јонска функција
• 3 m должина на кабел
• 2 нивоа на температура
• 2 фази на проток на воздух
• Кабел од 360 степени
• Автоматска ротација лево и десно

Спецификации

Бренд
Grundig

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Швајцарија
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
6R505GKSIM

EAN /   код

EAN /   код
4013833045052
2.299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• 1100 W
• Јонска функција
• 3 m должина на кабел
• 2 нивоа на температура
• 2 фази на проток на воздух
• Кабел од 360 степени
• Автоматска ротација лево и десно

Спецификации

Бренд
Grundig

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Швајцарија
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
6R505GKSIM

EAN /   код

EAN /   код
4013833045052

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.