0 thumbnail image for GYMBIT Focus Лента за трчање
1 thumbnail image for GYMBIT Focus Лента за трчање
2 thumbnail image for GYMBIT Focus Лента за трчање
Selected image for GYMBIT Focus Лента за трчање
Selected image for GYMBIT Focus Лента за трчање
Selected image for GYMBIT Focus Лента за трчање

GYMBIT Focus Лента за трчање

ТОП ШОП
36.990 ДЕНЗаштеда 13.000 ДЕН
23.990ДЕН
Понудата важи од 21/05/2024 до 26/05/2024

Боја:Бела

Опис на производот

 • Gymbit моторизираната лента за трчање focus p1 ќе ви овозможи големо задоволство при постигнување на било која од вашите фитнес цели.
 • Големиот LCD екран покажува брзина, дистанца, време, калории и пулсот на раката.
 • Тој има 12 претходно подготвени паметни спортски програми и 3 копчиња за инстант брзини.
 • Лесен е за користење и лесен е за чување.
 • Максимална дозволена тежина на корисникот: 110 кг.

 

 • Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Focus P1!

 

 • Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели. Започнете!
 • 2HP мотор
 • Наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината - 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата

 

- Тежина: 35кг

- Димензии: 64x139x135см

Спецификации

Бренд
GYMBIT

Тежина и димензии

Тежина
35 kg
Тежина
35 kg
Ширина
64 cm
Длабочина
139 cm
Висина
135 cm

Карактеристики

категорија
/Категории/Спорт и рекреација/Опрема за вежбање/Велосипеди за вежбање | 48174
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HL88GQ6IL1

EAN /   код

EAN /   код
7630033993180
36.990 ДЕНЗаштеда 13.000 ДЕН
23.990ДЕН
Понудата важи од 21/05/2024 до 26/05/2024

Опис на производот

 • Gymbit моторизираната лента за трчање focus p1 ќе ви овозможи големо задоволство при постигнување на било која од вашите фитнес цели.
 • Големиот LCD екран покажува брзина, дистанца, време, калории и пулсот на раката.
 • Тој има 12 претходно подготвени паметни спортски програми и 3 копчиња за инстант брзини.
 • Лесен е за користење и лесен е за чување.
 • Максимална дозволена тежина на корисникот: 110 кг.

 

 • Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Focus P1!

 

 • Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели. Започнете!
 • 2HP мотор
 • Наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината - 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата

 

- Тежина: 35кг

- Димензии: 64x139x135см

Спецификации

Бренд
GYMBIT

Тежина и димензии

Тежина
35 kg
Тежина
35 kg
Ширина
64 cm
Длабочина
139 cm
Висина
135 cm

Карактеристики

категорија
/Категории/Спорт и рекреација/Опрема за вежбање/Велосипеди за вежбање | 48174
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HL88GQ6IL1

EAN /   код

EAN /   код
7630033993180
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.