0 thumbnail image for HAAKAA Диспензер-лажица за храна – Розева
1 thumbnail image for HAAKAA Диспензер-лажица за храна – Розева
Selected image for HAAKAA Диспензер-лажица за храна – Розева
Selected image for HAAKAA Диспензер-лажица за храна – Розева

HAAKAA Диспензер-лажица за храна – Розева

Mamas.mk
1.330ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Haakaa диспензерот-лажица за хранење е совршен начин да ја носите храната за вашето бебе со себе без да се мачите да носите посебни лажици и садови.
Нахранете го вашето малечко здраво со домашна храна без неред, отпад и опасни хемикалии од пластичните садови!
Едноставно наполнете ја тубата (диспензерот) со храна и затворете ја.
Храната ќе остане внатре во силиконската туба која не протекува додека не дојде време за ужина.
Отстранете го капакот и нежно притиснете ја тубата за да истече храната во лажичката.
Материјал: Силикон

Спецификации

Бренд
Haakaa

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
Y7WDMCW2WY

EAN /   код

EAN /   код
9420060203493
1.330ДЕН

Опис на производот

Haakaa диспензерот-лажица за хранење е совршен начин да ја носите храната за вашето бебе со себе без да се мачите да носите посебни лажици и садови.
Нахранете го вашето малечко здраво со домашна храна без неред, отпад и опасни хемикалии од пластичните садови!
Едноставно наполнете ја тубата (диспензерот) со храна и затворете ја.
Храната ќе остане внатре во силиконската туба која не протекува додека не дојде време за ужина.
Отстранете го капакот и нежно притиснете ја тубата за да истече храната во лажичката.
Материјал: Силикон

Спецификации

Бренд
Haakaa

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
Y7WDMCW2WY

EAN /   код

EAN /   код
9420060203493
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.