Slike HARMONY Stevia zero cal 500 таблети
Slike HARMONY Stevia zero cal 500 таблети

HARMONY Stevia zero cal 500 таблети

Anni Farm
455ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Stevia Zero Cal е 100% природен засладувач со 0 калории. Содржи екстракт од растението Stevia Rebaudiana и е единствена природна замена за шеќер.
Побезбеден е од останатите засладувачи и нема несакани ефекти. Се препорачува за секојдневна примена кај дијабетичари, лица на диети и сите кои водат сметка за своето здравје.

Спецификации

Бренд
HARMONY

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
WTDNUGMVU7

EAN /   код

EAN /   код
8606011745989
455ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Stevia Zero Cal е 100% природен засладувач со 0 калории. Содржи екстракт од растението Stevia Rebaudiana и е единствена природна замена за шеќер.
Побезбеден е од останатите засладувачи и нема несакани ефекти. Се препорачува за секојдневна примена кај дијабетичари, лица на диети и сите кои водат сметка за своето здравје.

Спецификации

Бренд
HARMONY

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
WTDNUGMVU7

EAN /   код

EAN /   код
8606011745989
Понуди од други продавачи за истиот производ
HARMONY Stevia zero cal 500 таблети
HARMONY Stevia zero cal 500 таблети
455ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
HARMONY Stevia zero cal 500 таблети
HARMONY Stevia zero cal 500 таблети
455ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.