Selected image for HARUHARU WONDER Black Rice Hyaluronic Cream ( Крема ) 50ml

HARUHARU WONDER Black Rice Hyaluronic Cream ( Крема ) 50ml

990 ДЕНЗаштеда 198 ДЕН
792ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Опис:

Haruharu WONDER Black Rice Hyaluronic Cream обезбедува интензивна хидратација и исхрана преку ублажување на напнатоста на кожата и одржување на кожата во најдобра состојба со инхибирање на оксидација.


Ја одржува хидратацијата во кожата создавајќи заштитна бариера, спречува губење на влажноста со високо концентрирана хијалуронска киселина. Антиоксиданс збогатен со полифеноли и флавоноиди, ја штити кожата од слободните радикали, и обезбедува регенерација на клетките на кожата и зацврстување на кожата. Го подобрува тонот на кожата и осветлува.

Пакување: 50ml

Начин на употреба

Нанесете рамномерно над лицето и вратот. Нежно тапкајте за да се впие подобро.

Спецификации

Бренд
HARUHARU WONDER

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YKPT5DAJPH

EAN /   код

EAN /   код
ANF5MO2F5V
990 ДЕНЗаштеда 198 ДЕН
792ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Опис:

Haruharu WONDER Black Rice Hyaluronic Cream обезбедува интензивна хидратација и исхрана преку ублажување на напнатоста на кожата и одржување на кожата во најдобра состојба со инхибирање на оксидација.


Ја одржува хидратацијата во кожата создавајќи заштитна бариера, спречува губење на влажноста со високо концентрирана хијалуронска киселина. Антиоксиданс збогатен со полифеноли и флавоноиди, ја штити кожата од слободните радикали, и обезбедува регенерација на клетките на кожата и зацврстување на кожата. Го подобрува тонот на кожата и осветлува.

Пакување: 50ml

Начин на употреба

Нанесете рамномерно над лицето и вратот. Нежно тапкајте за да се впие подобро.

Спецификации

Бренд
HARUHARU WONDER

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YKPT5DAJPH

EAN /   код

EAN /   код
ANF5MO2F5V
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.