Slike HEALTHAID Baby vit капки за бебиња 25ml
Slike HEALTHAID Baby vit капки за бебиња 25ml

HEALTHAID Baby vit капки за бебиња 25ml

ПЗУ Аптека Полин
945ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Секојдневното земање на Baby Vit капките како додаток на исхраната, овозможува подобар имунитет и ја зголемува отпорноста на детето од вирусни и бактериски инфекции, обезбедува сила, енергија, како и подобар ментален развој.

Наменети за: Бебињата и малите деца кои не добиваат доволно хранливи материи поради нивниот начин на исхрана
Бебињата и малите деца со недостаток на енергија поради лошото спиење и вознемиреност
Бебињата и малите деца кои имаат потешкотии со голтање таблети
Бебињата и малите деца кои примаат лекарства или кои заздравуваат од болести
Бебињата и малите деца кои имаат потреба од помош со ментална стимулација, фокусирање и концентрација

Спецификации

Бренд
HEALTHAID

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
664TPUA9K7

EAN /   код

EAN /   код
5019781014507
945ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Секојдневното земање на Baby Vit капките како додаток на исхраната, овозможува подобар имунитет и ја зголемува отпорноста на детето од вирусни и бактериски инфекции, обезбедува сила, енергија, како и подобар ментален развој.

Наменети за: Бебињата и малите деца кои не добиваат доволно хранливи материи поради нивниот начин на исхрана
Бебињата и малите деца со недостаток на енергија поради лошото спиење и вознемиреност
Бебињата и малите деца кои имаат потешкотии со голтање таблети
Бебињата и малите деца кои примаат лекарства или кои заздравуваат од болести
Бебињата и малите деца кои имаат потреба од помош со ментална стимулација, фокусирање и концентрација

Спецификации

Бренд
HEALTHAID

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
664TPUA9K7

EAN /   код

EAN /   код
5019781014507
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.