Selected image for HEALTHAID Livercare 60 таблети

HEALTHAID Livercare 60 таблети

1.146ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Црниот дроб е најголемата лабараторија во нашиот организам. Тој е главниот орган за детоксикација, одговорен за чистење на организмот од сите токсични супстанции кои се внесуват или се создаваат при метаболните процеси. Современиот начин на живот доведува до големо оптеретување на црниот дроб. При одредени состојби се наметнува потребата од поголема нутритивна поддршка за негово оптимално функционирање.

Спецификации

Бренд
HEALTHAID

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XWZRP3L3WU

EAN /   код

EAN /   код
5019781000265
1.146ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Црниот дроб е најголемата лабараторија во нашиот организам. Тој е главниот орган за детоксикација, одговорен за чистење на организмот од сите токсични супстанции кои се внесуват или се создаваат при метаболните процеси. Современиот начин на живот доведува до големо оптеретување на црниот дроб. При одредени состојби се наметнува потребата од поголема нутритивна поддршка за негово оптимално функционирање.

Спецификации

Бренд
HEALTHAID

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XWZRP3L3WU

EAN /   код

EAN /   код
5019781000265
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.