Selected image for HEALTHAID Витамин б 99 complex

HEALTHAID Витамин б 99 complex

1.227ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Vitamin B 99 Complex се таблети со продолжено ослободување и содржат комбинација од хидросолубилни Б-витамини во максимални дневни препорачани дози. Б витамините се инволвирани скоро во секој процес што се одвива во нашето тело од ослободување на енергија до одржување на нервниот систем и дигестивниот систем како и здрава кожа.

Спецификации

Бренд
HEALTHAID

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4VORPQK0SC

EAN /   код

EAN /   код
5019781010202
1.227ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Vitamin B 99 Complex се таблети со продолжено ослободување и содржат комбинација од хидросолубилни Б-витамини во максимални дневни препорачани дози. Б витамините се инволвирани скоро во секој процес што се одвива во нашето тело од ослободување на енергија до одржување на нервниот систем и дигестивниот систем како и здрава кожа.

Спецификации

Бренд
HEALTHAID

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4VORPQK0SC

EAN /   код

EAN /   код
5019781010202
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.