Slike HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија
Slike HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија

HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија

Anni Farm
940ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Комплексната формула на Селеногин се грижи за зајакнување на меморијата, подобрување на функцијата на мозокот и има клинички докажано дејство при тинитус. Придонесува за зголемена концентрација и го олеснува извршувањето на секојдневните ментални активности.
Богатиот состав на Селеногин има комплексно дејство на функциите на мозокот, благотворно делува на тинитус и се бори против оксидативниот стрес. Гинко билоба: ја подобрува меморијата, е невропротективна и има клинички докажано дејство на тинитус Селен: ги неутрализира слободните радикали, обезбедува клеточна заштита и ја регулира функцијата на тироидната жлезда Витамин Б5 (пантотенска киселина): ја зголемува концентрацијата, го оптимизира метаболизмот и го намалува чувството на замор Витамин Б7 (биотин): ја намалува анксиозноста и го поддржува метаболизмот на макронутриенти. За перорална употреба. 1 таблета дневно. Граничниот производ може да се издава без рецепт (БР)

Спецификации

Бренд
HEALTHY LIFE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0Q7MU45VPI

EAN /   код

EAN /   код
3800204080184
940ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Комплексната формула на Селеногин се грижи за зајакнување на меморијата, подобрување на функцијата на мозокот и има клинички докажано дејство при тинитус. Придонесува за зголемена концентрација и го олеснува извршувањето на секојдневните ментални активности.
Богатиот состав на Селеногин има комплексно дејство на функциите на мозокот, благотворно делува на тинитус и се бори против оксидативниот стрес. Гинко билоба: ја подобрува меморијата, е невропротективна и има клинички докажано дејство на тинитус Селен: ги неутрализира слободните радикали, обезбедува клеточна заштита и ја регулира функцијата на тироидната жлезда Витамин Б5 (пантотенска киселина): ја зголемува концентрацијата, го оптимизира метаболизмот и го намалува чувството на замор Витамин Б7 (биотин): ја намалува анксиозноста и го поддржува метаболизмот на макронутриенти. За перорална употреба. 1 таблета дневно. Граничниот производ може да се издава без рецепт (БР)

Спецификации

Бренд
HEALTHY LIFE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0Q7MU45VPI

EAN /   код

EAN /   код
3800204080184
Понуди од други продавачи за истиот производ
HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија
HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија
995ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија
HEALTHY LIFE Selenogin 60 таблети за циркулација на крвта и меморија
995ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.