0 thumbnail image for ХЕМОФАРМ Антицелулитна крема Тиомуказа Форте 100 гр
1 thumbnail image for ХЕМОФАРМ Антицелулитна крема Тиомуказа Форте 100 гр
Selected image for ХЕМОФАРМ Антицелулитна крема Тиомуказа Форте 100 гр
Selected image for ХЕМОФАРМ Антицелулитна крема Тиомуказа Форте 100 гр

ХЕМОФАРМ Антицелулитна крема Тиомуказа Форте 100 гр

1.300ДЕН

Опис на производот

Се користи за третман на напреден и долготраен целулит.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
100 ml
Без суровост
Не
Состојки
100 g гел содржи: Мукополисахаридаза 13500 TJ

Ананас ID

Шифра на производот
R9IEFGIMG8

EAN /   код

EAN /   код
8600097410120
1.300ДЕН

Опис на производот

Се користи за третман на напреден и долготраен целулит.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
100 ml
Без суровост
Не
Состојки
100 g гел содржи: Мукополисахаридаза 13500 TJ

Ананас ID

Шифра на производот
R9IEFGIMG8

EAN /   код

EAN /   код
8600097410120
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.