Selected image for HEMOFARM Хепатромбин h10 супозитории

HEMOFARM Хепатромбин h10 супозитории

178ДЕН

Опис на производот

Хепатромбин h/10 супозитории

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
3P1TL1UYOX

EAN /   код

EAN /   код
8600097010344
178ДЕН

Опис на производот

Хепатромбин h/10 супозитории

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
3P1TL1UYOX

EAN /   код

EAN /   код
8600097010344
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.